Прийом громадян

       З метою забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, а також покращення і вдосконалення організації їх особистого прийому в органах та підрозділах Головного управління МВС України в Харківській області, куратори міськрайвідділів від НДЕКЦ при ГУМВС України в Харківській області Шевцов С.А., Смирнов Г.В., та Рибін І.В. 25 липня 2013 року здіснили виїзний особистий прийом громадян у Сахновщинському РВ, Н.Водолазькому РВ та Лозівському МВ.
З питань термінів розгляду звернень громадян до міліції звернувся громадянин, який працює у виконавчій службі. Зазначеному громадянину було доведено вимоги ст..5, 15, 16, 17, 20 Закону України про звернення громадян та надано вичерпні відповіді на всі супутні питання
Пенсіонер звернувся з питаннями щодо термінів відкриття полювального сезону та порядку продовження дозволу на вогнепальну зброю (рушницю). Звернувся  громадянин в усній формі та відповідь бажав отримати в усній формі. Питання пенсіонера були вирішені та надані відповідні рекомендації.
   
   
   
Під час прийому було вжито всіх вичерпних заходів щодо вирішення порушених відвідувачами питань.

Корисні посилання